Pondělí–Pátek
8.30–18.00
844 144 144

Služby organizacím

e-Finance, a.s. zprostředkovává, jako nezávislý pojišťovací makléř, pojistné smlouvy podle potřeby zákazníka. Jako nezávislý finanční poradce zprostředkovává ostatní finanční produkty. Svoji činnost provádí jako obchodník ve smyslu obchodního zákoníku. Služby poskytujeme klientům zdarma.

Analýza smluv

Provádíme analýzu stávající pojistné ochrany klienta, z hlediska její přiměřenosti, úplnosti a ceny pojistné ochrany.

Ocenění majetku

Jelikož v účetnictví klienta se nenachází ceny majetku v cenách jeho znovupořízení, provádíme ocenění majetku klienta v cenách jeho znovupořízení.

Návrh pojistné ochrany - pojistná strategie

Navrhujeme komplexní pojistnou ochranu klienta na základě analýzy pojistných rizik, přání a potřeb klienta, jeho finančních možností. Jednáme s pojišťovnami o přípravě konkrétních pojistných smluv.

Zastupování klienta u pojišťoven

Zastupujeme klienta u pojišťoven. Vyřizujeme veškerou agendu spojenou s pojištěním klienta.

Organizace výběrového řízení

Organizujeme výběrové řízení na pojištění pro soukromé firmy.

Organizace výběrového řízení podle Zákona o veřejných zakázkách

Pro státní organizace, obce a kraje organizujeme výběrové řízení na pojištění podle zákona o veřejných zakázkách č. 240/2004 Sb.

Likvidace škod

V případě pojistných událostí e-Finance zastupuje klienta před pojišťovnami. Poskytuje klientovi veškerý konzultační a poradenský servis.

Náhrady škody způsobené vadným jednáním makléře

e-Finance, a.s. má sjednané pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou svoji činností na pojistnou částku 2 mil EUR. e-Finance, a.s. se zavazuje k náhradě škody smluvně.

Dostupnost služeb

V současné době zajišťujeme komplexní správu pojištění přes 4000 firem z celé ČR.
 
Máte dotaz? Kontaktujte nás
Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Vyplněním formuláře udělujete společnosti e-Finance Makléři, s.r.o. souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů

Vytiskni stránku Pošli známému
Odkaz byl úspěšne odeslán   poslat další »