Pondělí–Pátek
8.30–18.00
844 144 144

Služby fyzickým osobám

e-Finance, a.s. zprostředkovává, jako nezávislý pojišťovací agent, pojistné smlouvy podle potřeby zákazníka. Jako nezávislý finanční poradce zprostředkovává ostatní finanční produkty. Svoji činnost provádí jako obchodník ve smyslu obchodního zákoníku. Služby poskytujeme klientům zdarma.

Analýza smluv

Provádíme analýzu stávající pojistné ochrany klienta, z hlediska její přiměřenosti, úplnosti a ceny pojistné ochrany.

Ocenění majetku

Jelikož je důležité, aby pojištění majetku soukromých osob bylo koncipováno v pojistných částkách odpovídajících novým cenám majektu (cenám odpovídajících znovupořízení majetku), zajišťujeme pro naše klienty ocenění jejich soukromého majetku, provádíme ocenění nemovitostí.

Návrh pojistné ochrany - pojistná strategie

Navrhujeme komplexní pojistnou ochranu klienta na základě analýzy pojistných rizik, přání a potřeb klienta, jeho finančních možností. Jednáme s pojišťovnami o přípravě konkrétních pojistných smluv.

Zastupování klienta u pojišťoven

Zastupujeme klienta u pojišťoven. Vyřizujeme veškerou agendu spojenou s pojištěním klienta.

Likvidace škod

V případě pojistných událostí e-Finance zastupuje klienta před pojišťovnami. Poskytuje klientovi veškerý konzultační a poradenský servis.

Náhrady škody způsobené vadným jednáním makléře

e-Finance, a.s. má sjednané pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou svoji činností na pojistnou částku 2 mil EUR. e-Finance, a.s. se zavazuje k náhradě škody smluvně.
Máte dotaz? Kontaktujte nás
Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Vyplněním formuláře udělujete společnosti e-Finance Makléři, s.r.o. souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů

Vytiskni stránku Pošli známému
Odkaz byl úspěšne odeslán   poslat další »